Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

200 EUR

GOLVUR, England, 1800-talets början, polykromt bemålad urtavla märkt Brecon, fanérat i mahogny, beslag i mässing, nyckelbussning i ben, nyckel, pendel, och lod medföljer

Smärre fanérskador och sprickor, dekorelement saknas

919185

2021-05-26