FRED ANDERSSON

FRED ANDERSSON
FRED ANDERSSON
FRED ANDERSSON
FRED ANDERSSON
FRED ANDERSSON
FRED ANDERSSON

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989), Komposition från 1957, signerad Fred Andersson, olja på duk, 36x46 cm

919196

2021-05-24