Hemvävt sänglinne

Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne
Hemvävt sänglinne

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGLINNE, ca 29 dlr, 1900-talets första del, med knypplad/ virkad spets, delvis med monogram, diverse storlekar, örngott, lakan, längder

fläckar, hål samt slitage kan förekomma

919218

2021-05-30