Stolar ek

Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek
Stolar ek

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 6 st., ek, 1900-talets första hälft, rokokostil, balusterformad ryggbricka, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, en med lös ryggbricka, sprickor

919225

2021-05-26