Otto Lindberg oljemålning 1919

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTO LINDBERG (1880-1955): Parklandskap i vinterskrud, signerad och daterad Otto Lindberg 1919, olja på duk fäst på pannå av papp, 30 x 21,5 cm

919230

2021-05-28