Nattljusstakar Birmingham 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

JAMES MOFFAT, nattljusstakar, mässing, Birmingham, 1800-tal, justerbar ljushållare, stämplade J. Moffat´s, Patent, Birmingham, diam 12 cm

Bristningar, bucklor, slitage

919235

2021-05-27