Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MUNKSTOLAR, ek, ett par, tidigt 1900-tal, originalklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, klädsel med skador.
919237
2021-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner