Munkstolar

Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar
Munkstolar

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MUNKSTOLAR, ek, ett par, tidigt 1900-tal, originalklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, klädsel med skador.

919237

2021-05-24