Skänk samtida

Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida
Skänk samtida

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKÄNK, samtida, valnöt, bredd ca 210, 87x42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fanérskador

919239

2021-05-27