Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÄNK, samtida, valnöt, bredd ca 210, 87x42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fanérskador
919239
2021-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner