Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LITOGRAFI, ångdrivna slagskeppet ´Napoleon´, kolorerad litografi, utgiven av Verlag Carl Martin, 1800-talets sista del, ca 28 x 37 cm
Gulnat ark, hål efter bokmal.
919242
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här