Litografi ´The Napoleon´

Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´
Litografi ´The Napoleon´

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LITOGRAFI, ångdrivna slagskeppet ´Napoleon´, kolorerad litografi, utgiven av Verlag Carl Martin, 1800-talets sista del, ca 28 x 37 cm

Gulnat ark, hål efter bokmal.

919242

2021-05-23