Salvador Dali etsning med kolorering

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "La fiancée du roi de garde", ur Décamérone, signerad, etsning med kolorering, numrerad 62/125, ca 17,5x12,5 cm

919258

2021-05-24