Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, vitmetall, mässing, 1900-talets första hälft, hänklar, diameter 26, höjd 28 cm
Bruksslitage, anlupen, vitmetallen bortsliten, mynning med mindre buckla
919259
2021-05-24