Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKSHYLLA, furu, 1900-tal, grönlaserad, 2 rader, höjd 104, bredd 74, djup 16 cm
Bruksslitage, lite ostabil
919262
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här