Tallrikshylla

Tallrikshylla
Tallrikshylla
Tallrikshylla
Tallrikshylla
Tallrikshylla
Tallrikshylla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKSHYLLA, furu, 1900-tal, grönlaserad, 2 rader, höjd 104, bredd 74, djup 16 cm

Bruksslitage, lite ostabil

919262

2021-05-24