Dawid

Dawid
Dawid

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAWID (Björn Dawidsson född 1949): Komposition, tryck av Double Elvis Edition 2010, signerad, numrerad 91/100, arkivbeständigt pigmentprint, bladmått ca 42x59.5 cm.

oramad

919280

2021-05-26