Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
TIDNINGSBORD, 1950/60-tal, underrede i svärtat och vit metall, skiva i teakfanér, höjd ca 52, 55x32 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
919282
2021-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner