Jan Håfström grafiskt blad

Jan Håfström grafiskt blad
Jan Håfström grafiskt blad
Jan Håfström grafiskt blad
Jan Håfström grafiskt blad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937), grafiskt blad, dubbelsidig komposition, blå resp. röd, signerad, daterad 2012 samt numrerad 3/100, 58x41 cm.

oramad

919287

2021-05-26