Jan Stenmark screentryck
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN STENMARK (född 1949), "Fick jag bara av mig munkaveln var jag räddad!", screentryck, signerad Jan Stenmark med blyerts, framtagen av Double Elvis Edition, numrerad 86/100, bildyta 12,5 x 20 cm, bladstorlek 42 x 60 cm.
oramad
919292
2021-05-26