Jan Stenmark screentryck

Jan Stenmark screentryck
Jan Stenmark screentryck

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN STENMARK (född 1949), "Fick jag bara av mig munkaveln var jag räddad!", screentryck, signerad Jan Stenmark med blyerts, framtagen av Double Elvis Edition, numrerad 86/100, bildyta 12,5 x 20 cm, bladstorlek 42 x 60 cm.

oramad

919292

2021-05-26