Bord med uppsats 1800-tal

Bord med uppsats 1800-tal
Bord med uppsats 1800-tal
Bord med uppsats 1800-tal
Bord med uppsats 1800-tal
Bord med uppsats 1800-tal
Bord med uppsats 1800-tal
Bord med uppsats 1800-tal
Bord med uppsats 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD MED UPPSATS, 1800-tal, björk, sarglåda, uppfällbar uppsats med lådor och fack, längd 50 cm, bredd 35 cm, höjd 74/88 cm.

Bruksslitage, fläckar, sprickor.

919297

2021-05-30