Kent Wahlbeck olja på duk

Kent Wahlbeck olja på duk
Kent Wahlbeck olja på duk
Kent Wahlbeck olja på duk
Kent Wahlbeck olja på duk
Kent Wahlbeck olja på duk
Kent Wahlbeck olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KENT WAHLBECK (född 1950): "Familjen", olja på duk, signerad a tergo, daterad 2004, ca. 35x28 cm.

Kuntoraportti

919322

Päivämäärä:

2021-05-31