Kent Wahlbeck olja på duk
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KENT WAHLBECK (född 1950): "Familjen", olja på duk, signerad a tergo, daterad 2004, ca. 35x28 cm.
Kuntoraportti
919322
Päivämäärä:
2021-05-31