Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KENT WAHLBECK (f. 1950), Komposition, olja på pannå, signerad Kent Wahlbeck, mått ca 33x28 cm.
919329
2021-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här