Kent Wahlbeck olja på pannå

Kent Wahlbeck olja på pannå
Kent Wahlbeck olja på pannå
Kent Wahlbeck olja på pannå
Kent Wahlbeck olja på pannå
Kent Wahlbeck olja på pannå
Kent Wahlbeck olja på pannå

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KENT WAHLBECK (f. 1950), Komposition, olja på pannå, signerad Kent Wahlbeck, mått ca 33x28 cm.

919329

2021-05-31