Gjutjärnsgavlar

Gjutjärnsgavlar
Gjutjärnsgavlar
Gjutjärnsgavlar
Gjutjärnsgavlar

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

GAVLAR, till trädgårdsbänk, 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 79 cm

Ena gaveln med lagning, rost

919351

2021-05-24