Nattduksbord jugend

Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1900-talets början, jugend, skiva i marmor, skåp samt låda, fanerat i björk, dörr med intarsia i form av stiliserade blommor, draghandtag med hamrad dekor, höjd ca 75, 40x35 cm

919353

2021-05-24