Meissen tallrikar

Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar
Meissen tallrikar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEISSEN, tallrikar, 3 st, porslin, 1900-talets första hälft, "lökmönstret", genombruten dekor, diameter 24 cm.

En med fotringslagning

919368

2021-05-24