Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983) "Untitled", signerad, numrerad 5/75, färglitografi, 1976, tryckt av Maeght Paris, bladmått 45x63 cm

Reva i marginalen, gulnad

919371

2021-05-24