Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): Stockholmsmotiv, signerad Lars Boëthius, olja på pannå, daterad 1927 ca 31x23 cm

919373

2021-05-31