Lars Boëthius olja på pannå

Lars Boëthius olja på pannå
Lars Boëthius olja på pannå
Lars Boëthius olja på pannå
Lars Boëthius olja på pannå
Lars Boëthius olja på pannå
Lars Boëthius olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): Skogslandskap med vattenfall, signerad Lars Boëthius, olja på pannå, 59x98 cm.

919387

2021-05-27