Figurin i form av cockerspaniel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVFIGURIN, 1900-talets andra hälft, keramik, i form av cockerspaniel, höjd ca 44 cm

Smärre ytslitage, enstaka nagg

919401

2021-05-26