Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PORSLIN, 6 dlr, Kina, 1900-tal, 2 bojaner, 2 skålar, 1 kopp samt 1 fat, höjd mellan ca 4-12 cm
Fatet lagat samt med påskrift, slitage
919402
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här