Stop och pokaler

Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler
Stop och pokaler

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, POKAL, samt FAT 4 dlr, tenn, 1700-1900-tal, höjd ca 20, fatets diameter 33,5 cm

Bucklor, mindre bristningar, bruks och åldersrelaterat slitage

919409

2021-05-27