Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft, mörkbetsade, dragknopp i mässing, hylla samt låda i sarg, svarvade ben, höjd ca 66, 42x50 cm

Bruksslitage, fanérskador

919421

2021-05-26