Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft, mörkbetsade, dragknopp i mässing, hylla samt låda i sarg, svarvade ben, höjd ca 66, 42x50 cm
Bruksslitage, fanérskador
919421
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här