Collier armband koraller 1800-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
COLLIER, ARMBAND, 5 resp. 7 rader med koraller, förgyllda silverlås, stämplade Carl Andreas Kjernås, Göteborg 1884, längd 43 resp. 17 cm, lösa koraller och bitar samt 2 broscher medföljer
Collier och armbandets trådar av, broscher saknar koraller samt en nål
919423
2021-05-27