Rölakanmatta 1960-tal

Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal
Rölakanmatta 1960-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, rölakan, 1960-tal, geometrisk dekor i grönt och gråvitt, signerad AE, 162x240 cm

Nytvättad, restaurerad

919451

2021-05-26