Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, rölakan, 1960-tal, geometrisk dekor i grönt och gråvitt, signerad AE, 162x240 cm
Nytvättad, restaurerad
919451
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här