Punschkoppar

Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar
Punschkoppar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHKOPPAR, 14 st., silver, tidigt 1900-tal, höjd ca 5 cm, total vikt ca 525 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

919454

2021-05-27