Slagbord 1900-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift inköpt på Otto Dahlin (Sveavägen, Stockholm), bemålat, två lådor i sargen, höjd ca 75, nedfällt 67x90, utfällt 191x90 cm
Bruksslitage, repor, färgbortfall
919464
2021-05-26