Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PELARBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, furu, låda i sarg, höjd ca 75, 58x40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, avlutat, senare beslag
919474
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här