Pelarbord nyrokoko

Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko
Pelarbord nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PELARBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, furu, låda i sarg, höjd ca 75, 58x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, avlutat, senare beslag

919474

2021-05-26