Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER, tidigt 1900-tal, 2 i glas i ställning i nysilver, höjd ca 42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
919477
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här