Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, bonat, 1800-tal, Karl Johan-stil, oval skiva, låda i sargen, peltaformad fot, höjd ca 72, 74x50 cm

Repor, märken

919479

2021-05-26