Oscar Cleve akrylmålning

Oscar Cleve akrylmålning
Oscar Cleve akrylmålning
Oscar Cleve akrylmålning
Oscar Cleve akrylmålning
Oscar Cleve akrylmålning
Oscar Cleve akrylmålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

OSCAR CLEVE HÄVERÖ (1906-1991): ´Häverö Skola", signerad Cleve, atergo daterad 1974, akryl på duk, ca 38x46 cm

919480

2021-05-24