Linnea Larsson Oljemålning

Linnea Larsson Oljemålning
Linnea Larsson Oljemålning
Linnea Larsson Oljemålning
Linnea Larsson Oljemålning
Linnea Larsson Oljemålning
Linnea Larsson Oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINNEA LARSSON (född 1964): Ballerina, signerad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 50x60 cm, oramad

919484

2021-05-26