Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LUIGI AMATO (Italien, 1898-1961): Damporträtt, signerad L. Amato, olja på duk, 95x70 cm.
Tavelbelysning monterad
919486
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här