Ulf Wikström oljemålning

Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULF WIKSTRÖM (1916-1981): "Tamara Ceyte", monogramsignerad UW, olja på duk, ca 65x81 cm

919491

2021-05-26