Bord Johansson design
Vollendet
2021-05-24
919493
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
JOHANSSON DESIGN, soffbord, blå/grå bordsskiva, guldfärgad underrede, diameter 75, höjd 56 cm
Repor, guldfärg med slitage