Stolar 6 st

Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, stomme i bok, betsade, varav 2 stolar i annan kulör, fast stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning, märken och repor

919509

2021-05-26