Stolar 6 st
2021-05-26
919509
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, stomme i bok, betsade, varav 2 stolar i annan kulör, fast stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning, märken och repor