Edvin Öhrström vas

Edvin Öhrström vas
Edvin Öhrström vas
Edvin Öhrström vas
Edvin Öhrström vas
Edvin Öhrström vas
Edvin Öhrström vas
Edvin Öhrström vas
Edvin Öhrström vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM (1906-1994), vas, Orrefors 1962, Ariel, randig dekor i blått med vertikala luftbubblor, signerad ORREFORS Ariel Nr 245 L Edvin Öhrström, höjd 19 cm

Mindre ytskador

919514

2021-05-25