Sideboard palisander

Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, riopalisander, två skjutdörrar, bakomliggande hyllplan samt 6 lådor, höjd ca. 91, 145x43 cm.

Bakstycke med utskuret hål, bruk- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och fläckar. Cites-intyg medföljer vid utlämningen.

919519

2021-05-29