Sideboard palisander
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, riopalisander, två skjutdörrar, bakomliggande hyllplan samt 6 lådor, höjd ca. 91, 145x43 cm.
Bakstycke med utskuret hål, bruk- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och fläckar. Cites-intyg medföljer vid utlämningen.
919519
2021-05-29