Bertil Widbrandt

Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt
Bertil Widbrandt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988) (2): Fåglar i vinterskrud, signerade Bertil Widbrandt, olja på duk, ca 46x55 respektive 46x55 cm

919523

2021-05-24