Stolar 1800-tal

Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st., trärena, 1800-tal, gustaviansk provins/stil, genombruten ryggbricka, lös sittdyna, rutig klädsel, sitthöjd ca 49 cm

Avlutade, slitage, en saknar plugg i ryggsarg

919537

2021-05-26