Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-tal, bemålad i svart, beslag i mässing, tre lådor, höjd ca 76, 91x47 cm, nyckel finns
Bruksslitage, senare bemålad
919544
2021-05-26